• Szkoły pełne talentów 3

• Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu "Szkoły pełne talentów 3".​​ I w tym roku akcja polega na tym, że robiąc zakupy zawierające minimum jeden owoc 🍎lub warzywo w sklepie Lidl za każde 50 zł otrzymać można 1 Talenciaka. Można je aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR, i przypisać je do naszej szkoły. Można również przynieść Talenciaka do szkoły i przekazać je do specjalnych pudełek 📦,które będą znajdować się w pokoju nauczycielskim klas 1-3, sekretariacie oraz w pokoju nauczycielskim klas 6-8. Można również przekazać je wychowawcom. Szkoła zgromadzone Talenciaki będzie mogła wymienić na atrakcyjne wyposażenie szkolne.

W ubiegłych latach zebrane kupony wymieniliśmy na pomoce szkolne.

Zachęcamy do wspólnej zabawy!!!

Razem możemy więcej 😘

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę lidl.pl/ Szkoly